טיול והשכרת אופניים בצפון

מה עושים? טיולים בצפון עם ילדים

טיול בצפון עם ילדים יכול להפוך לחוויה נהדרת, אלא שקל ללכת לאיבוד כשיש כל כך הרבה כיוונים ואפשרויות מסביב. כדי שתוכלו לצאת לדרך בלי יותר מדי עיכובים, אספנו עבורכם כמה אטרקציות בצפון שללא ספק משתלבות מעולה בבילויים משפחתיים.

בעונה: קוטפים בבוסתן בראשית בגולן

מהפעילות הבאה אפשר ליהנות בין החודשים מאי לאוקטובר, כאשר הפירות מוכנים לקטיף. בוסתן בראשית שבקיבוץ עין זיוון הוא הבוסתן הגדול בישראל לקטיף עצמי, מה שמבטיח לילדים (וגם לכם) שעות ארוכות של הנאה. אוהבים דובדבנים, אגסים, אפרסקים, ענבים, תפוחים ונקטרינות? אלה רק חלק מהפירות שתוכלו ליהנות מהם, כל פרי בזמן שלו כמובן. כך שאם חשבתם על טיול בצפון עם ילדים בתקופת הקטיף, זה מקום שממש לא תרצו לוותר עליו.

העקרון שבבסיס הקטיף העצמי הוא הכי פשוט ונוח שיש – מגיעים ומשלמים בכניסה, קוטפים ואוכלים במקום ללא מגבלה. ואם תרצו לקחת גם הביתה למזכרת, תוכלו לאסוף עוד, לשקול את הפירות ביציאה ולשלם בהתאם. בנוסף, יחכו לילדים במקום גם מגוון אטרקציות והפעלות משמחות, ואילו ההורים יוכלו לנוח וליהנות מהנוף בפינות הישיבה הפסטורליות.

לתיאום ביקור או פרטים נוספים: 050-9693209

חוויה מו-שלמת ברפת הרובוטית

הרפת הרובוטית באבנ"י אית"ן שבמשק עסיס, מאפשרת לילדים להכיר מקרוב את הפרות המתגוררות במקום, לעזור בחביצת חמאה, להאכיל עגלים וללמוד על תהליך החליבה. מדובר בפעילות שמקנה ערך מוסף לכל טיול בצפון עם ילדים, ומספקת עניין לדור הצעיר וגם למבוגרים יותר. הייחוד שברפת הספציפית הזו הוא בעובדה שקיים בה שער חכם, שמאפשר לפרה להחליט מתי היא רוצה להיחלב. בנוסף, הפרות והעגלים אינם מופרדים, כך שכולם רגועים, שלווים ונינוחים יותר.

לתיאום ביקור או פרטים נוספים: 050-4060311

מבשלים ונהנים מאוכל דרוזי

במרכז "גשר הידידות" שבכפר עין קנייא הצפוני ניתן לאכול אוכל דרוזי, ולחילופין ניתן גם להכין אותו בעצמכם. סדנת הבישול מומלצת מאוד גם למשפחות עם ילדים בגיל 5 ומעלה, ומאפשרת לכם ללמוד על ההיסטוריה שמאחורי האוכל הדרוזי, להכיר את עקרונות הבישול, להתנסות בהם וכמובן גם לאכול את מה שהכנתם! כך שאם גם אתם רגילים שכל טיול בצפון עם ילדים מסתמך על חיפוש מסעדות לאכול בהן, הפעילות הזו תחסוך לכם לא מעט התעסקויות ובלגן, ותעזור לכם לחזור שבעים ומרוצים. ואגב, את מה שלא תצליחו לסיים, תוכלו לקחת הביתה או לנשנש בדרך.

לתיאום ביקור או פרטים נוספים: 054-2538568

טיול אופניים בצפון

אם רציתם לפתוח את הטיול עם פעילות ספורטיבית מרעננת ובו זמנית גם להנות מנופי הצפון המהפנטים, תוכלו להגיע אלינו לטיול מודרך ברכיבת אופניים בשבילי במגוון מסלולי הצפון.

מגוון המסלולים מותאמים לרמות קושי שונות, מטיול נעים לצד נהר הירדן ועד טיולים מאתגרים יותר בנחל הדן ונחל חרמון תחתון.

עשינו לכם חשק לבוא לטייל?

השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם ולעזור לתכנן טיול שלא תשכחו.

עשינו לכם חשק לבוא לטייל?

השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם ולעזור לתכנן טיול שלא תשכחו.