טיול והשכרת אופניים בצפון

טיול אופניים בנהר הירדן

נהר הירדן הוא אחד הנהרות המפורסמים ביותר במדינת ישראל, ולא בכדי – הוא שוכן על יד פינות הטבע היפהפיות ביותר, והן תיירים מחוץ לארץ והן טיילנים מהארץ אוהבים לטייל בקרבתו.

נהר הירדן

רמת קושי
3.5/5
עונות בשנה

מתאים לכל עונות השנה

מתאים לילדים?

כן

מסלול מעגלי?

לא, יש הסעה חזרה

טיול אופניים על נהר הירדן הוא אחת מאפשרויות הטיול הכי נפוצות ויפות בארץ, ואם אתם מחפשים את המסלול המושלם, שמתאים גם לילדים, גם למשפחות וגם ליחידים  – טיול אופניים על נהר הירדן הוא בדיוק בשבילכם.

מה אפשר לראות במהלך הרכיבה?

כל רוכב אופניים יודע שאחד הדברים הכיפים והנעימים ביותר בזמן הרכיבה הוא הנוף שנשקף לעיניו בזמן הטיול. בעוד שקיימים מסלולים מדבריים יותר, איזור נהר הירדן מזמן נופים ירוקים והרריים,  שחלקם משקיפים על אגם הכנרת וחלקם על ים המלח – תלוי באיזור שבו נבחר לפדל.

כמובן שקיימים מסלולי אופניים קצרים יותר על הירדן וכאלו שהם ארוכים יותר – אבל מה שבטוח הוא, שאתם עומדים לסדר לעצמכם כאן רכיבה שתשטוף לכם את העיניים ביופי ישראלי אמיתי ואותנטי.

מתי הכי כדאי לטייל בירדן?

טיול אופניים על נהר הירדן מצריך את התנאים היחודיים לו, שכן רכיבת אופניים עלולה להיות מאתגרת יותר ואף בלתי אפשרית בתנאים שונים. תנאי מזג האוויר הם חשובים מאוד בתכנון הטיול, ומזג אוויר המושלם בשביל טיול מהסוג הזה יהיה בעונת האביב או הקיץ.

לעומת זאת, עונת החורף, שמביאה איתה גשמים רבים שהופכים את האדמה לבוצית, לא תאפשר לנו לקיים טיולי אופניים על נהר הירדן ותשלח אותנו למסלולים אחרים ופחות בוציים.

כל עונת רכיבה תזמן לכם נופים חדשים, צבעים אחרים ופריחה מסוגים אחרים, כאשר תוכלו לשים לב לחיות בר שמסתובבות באיזור או מתחבאות במחילותיהן, כמו גם להנות מפריחה נפלאה של שקדיות ומציוץ הציפורים שנשמש מכל עבר.

זה הזמן שלכם לצאת לטיול האופניים המושלם, שיביא איתו שילוב מושלם בין היופי הטהור של הטבע לבין פעילות גופנית נהדרת. תהנו!

עשינו לכם חשק לבוא לטייל בנהר הירדן?

השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם ולתאם לכם טיול אופניים שלא תשכחו.