טיול והשכרת אופניים בצפון

טיול אופניים בנחל החצבאני

מסתורי ציפורים, צמחייה ירוקה ומרשימה וזרימת מים נעימה, הופכים כל טיול אופניים בנחל החצבאני לחוויה בלתי נשכחת.

נחל החצבאני

רמת קושי
2/5
עונות בשנה

מתאים לכל עונות השנה

מתאים לילדים?

כן

מסלול מעגלי?

לא, יש הסעה חזרה

מסתורי ציפורים, צמחייה ירוקה ומרשימה וזרימת מים נעימה, הופכים כל טיול אופניים לחוויה בלתי נשכחת. את השילוב של שלושתם, בתוספת מסלול רכיבה ידידותי בדרגת קושי נמוכה, תוכלו למצוא לאורך נחל החצבאני. אם מדובר באחד מטיולי הרכיבה הראשונים שלכם, או שאתם מחפשים מסלול מומלץ לצאת אליו יחד עם הילדים, הגעתם למקום הנכון. 

מה אפשר לראות במהלך הרכיבה?

רכיבה בצפון היא תמיד חוויה מומלצת, אך ישנם מסלולים שמתעלים מעל כולם. למסלול שלפנינו מגיעים רוכבים מרחבי הארץ פעם אחר פעם, הודות ליתרונות הרבים שלו ולמראות שאפשר ליהנות מהם לאורך הדרך. אם אתם מחפשים מסלול לצורך טיול אופניים בצפון שמפתה לעצור במהלכו, כזה שניתן ליהנות ממנו גם בקצב איטי, מדובר ביעד שאתם לא רוצים לפספס. 

הרכיבה לאורך נחל החצבאני מזמנת מפגשים עם עופות מים שונים, מאפשרת ליהנות מהצמחייה ולהתבונן בנופים, וכמובן גם מזמינה להיפרד לרגע מהנעליים כדי לטבול את הרגליים במים הצוננים. ההצעה אחרונה רלוונטית כמובן לימים חמימים, כאשר תנאי מזג האוויר מאפשרים זאת. 

מתי הכי כדאי לטייל בסביבה?

מי שמעוניין ליהנות מכל הטוב שיש בחיק הטבע, תמיד ימצא באזור החצבאני אטרקציות מעניינות. ועם זאת, מכיוון שטבילת הרגליים היא חלק כמעט בלתי נפרד מהחוויה, מומלץ לבחור בתקופות בהן מזג האוויר נעים. רבים בוחרים להגיע לכאן עבור טיול אופניים מתחילת האביב ועד לחודשי הסתיו, וגם אתם מוזמנים לשכור זוג אופניים ולהצטרף להרפתקה. 

בילוי מומלץ גם לרוכבים צעירים

בניגוד למסלולי רכיבה שמיועדים בעיקר לרוכבים מקצועיים, המסלול שלאורך נחל החצבאני מיועד לרוכבים בכל הרמות. מסיבה זו, אתם צפויים לראות סביבכם לא מעט משפחות עם ילדים. במציאות שבה הדור הצעיר מעדיף לעתים לבלות מול המסכים, טיולי אופניים הם בין הפעילויות המובילות שעוזרות להם לגלות את הטבע בהנאה וברצון. מעבר לספורט, לבילוי המשפחתי המשותף ולשבירת השגרה, מדובר פשוט במקום פוטוגני להפליא. כך שאין ספק שגם הגדולים וגם הקטנים, יחזרו הביתה עם אינספור תמונות.

עשינו לכם חשק לבוא לטייל בנחל החצבאני?

השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם ולתאם לכם טיול אופניים שלא תשכחו.