טיול והשכרת אופניים בצפון

טיול אופניים בעמק החולה

טיול אופניים בעמק החולה יאפשר לכם לקחת חלק במפגש ייחודי ואותנטי בין החי לצומח, מהסוג שקורה רק בצפון הארץ.

עמק החולה

רמת קושי
2.5/5
עונות בשנה

מתאים לכל עונות השנה

מתאים לילדים?

כן

מסלול מעגלי?

לא, יש הסעה חזרה

טיול אופניים בעמק החולה יאפשר לכם לקחת חלק במפגש ייחודי ואותנטי בין החי לצומח, מהסוג שקורה רק בצפון הארץ. מדובר בחוויית רכיבה שמתקיימת בסביבה ירוקה ושלווה, עם עצירות להתבוננות בתעלות המים, בנופים מרהיבים, ובמהלך עונות המעבר גם בנדידות בעלי הכנף. זהו טיול אופניים בצפון שכל אחד חייב לעצמו, ופעילות מושלמת עבור צעירים ומבוגרים כאחד.

מה אפשר לראות במהלך הרכיבה?

עמק החולה הוא בין האזורים שרוב המטיילים מניחים שהם מכירים היטב, ולכן רבים מופתעים מהנופים החדשים שנגלים בפניהם לראשונה בשעת הרכיבה. הייחוד של טיול אופניים באזור הוא ביכולת ליהנות ממסלול נוח ונעים, שמתאים מאוד גם למשפחות, ובמקביל גם להכיר את בעלי החיים שעבורם מדובר בבית.

מפגשים פתאומיים עם שלדגים, עגורים ואנפות, הם מסוג האירועים ששמורים בעיקר עבור טיול אופניים בצפון. כך שאם אתם שייכים לחובבי בעלי הכנף, אין ספק שתתקשו להימנע מעצירות תכופות לאורך הדרך. ואם יוצא לכם לעלות על אופניים בתקופה שמחוץ לעונת הנדידה, אל דאגה. עדיין ימתינו לכם לאורך הדרך שלל הפתעות. החל מנופי עמק החולה המרהיבים, ועד לשקיעות שמצליחות לצבוע את השמיים בגוונים שונים מדי ערב. 

מתי הכי כדאי לטייל בסביבה?

טיול אופניים בצפון הוא תמיד רעיון מוצלח, אך מדובר כמובן בפעילות שמושפעת מתנאי מזג האוויר. החדשות הטובות הן שבניגוד למסלולים אחרים שעשויים להיות בוציים בחלק מעונות השנה, עמק החולה ישמח כמעט תמיד לקדם את פניכם בברכה. מדובר במסלול רכיבה שמתאים לכל עונות השנה, אבל אם יש לכם הזדמנות להגיע אליו בחודשי הסתיו – אל תוותרו על החוויה.

פעילות רכיבה שגם ילדים ישמחו לקחת בה חלק

יתרון נוסף של טיול אופניים באזור הוא בעובדה שמדובר בפעילות שמתאימה לדור הצעיר. ילדים ובני נוער שרוכבים היטב על אופניים יתמוגגו מהמעקב אחר בעלי החיים של עמק החולה וישמחו ללמוד עוד על הצמחייה. רמת הקושי המאוזנת הופכת את הטיול הזה לפעילות משפחתית מומלצת במיוחד.

עשינו לכם חשק לבוא לטייל בעמק החולה?

השאירו לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם ולתאם לכם טיול אופניים שלא תשכחו.