טיול והשכרת אופניים בצפון

ימי גיבוש בצפון

תכנון פעילות גיבוש לקבוצות עשוי להיראות כמו משימה מורכבת, אך בעזרת הרעיונות הבאים תוכלו לוודא שכולם נהנים.

איך שוברים שגרה, משפרים את  מצב הרוח ומחזקים את הקשרים הבין-אישיים, אפילו כשמדובר בקבוצת עובדים שלא מתראים מחוץ למשרד? בעזרת יום גיבוש ספורטיבי ומלא באדרנלין! כך תיישמו זאת גם אצלכם.

למה דווקא ספורט?

שאלה מצוינת. ימי הגיבוש המוצלחים ביותר כוללים נושא או קו מחבר, ותורמים לא רק למצב הרוח של חברי הקבוצה אלא גם להמשך התנהלותם העתידית, מקנים להם רעיונות כיפיים שיוכלו ליישם בהמשך, כלים להתנהלות נכונה וכדומה. יום גיבוש לקבוצות שכולל בתוכו פעילות ספורטיבית, מאפשר לכל עובד לעזוב לרגע את הסביבה המוכרת ואת הפעילות היומיומית שהוא מורגל בה – לטובת פעילות חדשה, שונה וממריצה. כזו שעשויה גם לעודד אותו לבצע פעילות ספורטיבית באופן סדיר יותר.

יתרון נוסף של פעילות ספורטיבית הוא שניתן להתאים אותה לכמות המשתתפים, וכך לאפשר לכולם להשתתף ולוודא שאיש לא נותר בצד. ובגלל שכל ספורט, החל ממסלול מכשולים ועד טיול אופניים, פותח את התיאבון, מומלץ לשלב ארוחה משותפת בסיום האירוע.

למי זה מתאים?

מאחר שבמקומות עבודה רבים ישנם חברי צוות בקבוצות גיל שונות, מובן למה יום גיבוש ספורטיבי הוא לא תמיד הבחירה המובנת מאליה. רבים לא עוסקים בספורט ברמה היומיומית, ולכן המחשבה על פעילות ספורטיבית לא תמיד נשמעת אינטואיטיבית עבורם. ועם זאת, החדשות הטובות הן שאתם ממש לא מחויבים לבחור בפעילות בעצימות גבוהה ואפילו לא באתגר תחרותי. פעילויות גיבוש לקבוצות כמו טיול אופניים בטבע למשל, מאפשרות לכם להתאמן ואפילו ליהנות מהדרך תוך כדי.

איך מוצאים יום גיבוש שמשלב את הטוב מכל העולמות?

ראשית, מגדירים את גודל הקבוצה שלכם, את אופי הפעילות שאתם מחפשים ואת המיקום הרלוונטי בארץ. זכרו שבמקרה של קבוצות עובדים, למיקום עשוי להיות משקל מכריע בהנאה של המשתתפים. אם אתם גרים או עובדים במרכז הארץ לדוגמה, למה שלא תתכננו יום גיבוש בצפון?

צפון הארץ מספק את התנאים המושלמים לכל טיול שובר שגרה, בייחוד כשמדובר על פעילות שמתבצעת באוויר הפתוח. כל טיול אופניים הופך לחוויה אחרת כאשר הוא מתנהל בטבע הירוק של הצפון. עם מגוון מסלולים מהיפים בארץ ברמות קושי משתנות, רכיבה בין נופים שאין דומים להם ועצירות בנקודות ציון מרהיבות. רוצים לשמוע עוד על פעילויות גיבוש לקבוצות שכוללות רכיבה והנאה? בשביל זה אנחנו כאן!

המסלולים שלנו לטיולי אופניים בצפון