טיול והשכרת אופניים בצפון

טיול אופניים בצפון

כשחושבים על כל חלקי הארץ המדהימה שלנו, אין ספק שכל אחד מהאיזורים מביא איתו את הייחודיות שלו. 

לאיזורי החוף המערביים יש את חופי הים המשגעים, איזורי המזרח מתאפיינים בהרריות יפהפיה, איזור הדרום מביא איתו מכתשים וצבעי אדמה חזקים, ואיזור הצפון הוא השילוב המושלם בין זרימת מים קולחת לבין טבע ירוק ופורח, לאורך כל ימות השנה.

כל הנתונים המדהימים של איזור הצפון הופך אותו לאיזור נחשק במיוחד לטיולים, וטיול אופניים בצפון הוא בהחלט אחד מהם. אז איך תוכלו לקחת לעשות טיול כזה בצורה הכי כיפית שיש?

יש אין ספור איזורים לטייל בהם, רק צריך לבחור.

איזור הצפון הוא איזור עשיר מאוד במסלולי טיול, הן מתונים, הן תלולים, הן מישוריים והן הרריים.

היופי האמיתי של הצפון הוא שבכל מסלול טיול כזה שתבחרו בו – יזדמנו לפניכם נופים יפהפיים כמו אגם הכנרת המדהים, כמו גם תצפית על הר החרמון המושלג, והתוצאה היא לא פחות ממרהיבה.

אילו אפשרויות קיימות לטיול אופניים בצפון?

אז כמו שבוודאי הבנתם בעצמכם, ממש לא חסרים מקומות שבהם תוכלו לעשות טיולי אופניים בצפון.

בין המסלולים שלנו תוכלו למצוא את נחל שניר, נהר הירדן, שמורת דן ועמק המעיינות, תוכלו גם לרכוב באיזור עמק החולה, בית השיטה, הגלבוע ועוד. כל מסלול יביא איתו מאפיינים שיהפכו אותו לטיול בלתי נשכח עבורכם, ואין לנו ספק שתשמחו לחזור אליו שוב ושוב.

יופי וספורט משולבים ביחד

לצד הנופים היפהפיים שיהוו רקע מושלם לרכיבה שלכם, בצפון תמצאו אוויר נקי שהופך את כל הפעילות הספורטיבית שלכם להרבה יותר צלולה ומרעננת.

ידוע שאיזור המרכז, לדוגמה, מביא איתו כמויות לא מועטות של פיח בעקבות ריכוז הרכבים הגבוה, אבל באיזור הצפון אתם יכולים לשכוח מזה לחלוטין – כאן האוויר רק מחכה שתבואו לשאוב אותו, ואתם בהחלט מוזמנים לעשות זאת כבר בשבת הקרובה.

בין אם תבצעו בעצמכם ובין אם עם חברים או בני משפחה  בטיול מודרך – מובטחת לכם כאן חוויה לא פחות ממדהימה.

מתי הכי כדאי לטייל בצפון?

היות ומדובר על איזור שלא פעם יורדים בו גשמים רבים, כדאי לבדוק איתנו לפני ולוודא שמזג האוויר מתאים לטיול. מבטיחים שיש לנו מסלולים סודיים שמתאימים גם לימים שבהם האדמה תהיה רטובה ובוצית.

המסלולים שלנו לטיולי אופניים בצפון